Daşınmaz əmlak və tikinti hüququ
- Daşınmaz əmlaka aid bütün növ müqavilələrin (icarə, kirayə, alqı-satqı, pay bölgüsü, sub-icarə, əvəzsiz istifadə və s.) bağlanması və rəsmiləşdirilməsi zamanı hüquqi konsultasiyanın verilməsi, müqavilələrin hazırlanması, hazır müqavilələrin hüquqi ekspertiza olunması və zəruri hallarda müştərinin hüquqi müşayiət olunması;
- Daşınmaz əmlakın ipotekaya götürülməsi zamanı müqavilənin hüquqi ekspertizasının həyata keçirildikdən sonra risklərin müəyyən olunması, müvafiq orqanlarda müştərinin hüquqi müşayiət olunması;
- Mənzil münasibətləri, mənzil toxunulmazlığı, yaşayış sahəsinin mülkiyyətçisinin və ona məxsus olan sahədə yaşayan digər vətəndaşların hüquqları və bu münasibətlərdən irəli gələn mübahisələrin həlli;
- Azərbaycan Respublikası ərazisində daşınmaz əmlak almaq istəyən qeyri-rezident şəxslərə və xarici hüquqi şəxslərə konsultasiyanın verilməsi, əməliyyatların həyata keçirilməsi zamanı müştərilərin hüquqi müşayiət olunması;
- Tikinti şirkətlərinin zəruri müqavilələrinin, sənədlərinin və s. hazırlanması, hazır sənədlərin hüquqi ekspertiza olunması;
- Tikinti şirkətləri üçün qanunvericiliklə tələb olunan xüsusi icazələrin alınması üçün zəruri sənədlərin hazırlanması, müvafiq orqanlarda müştərinin hüquqi müşaiət olunması;
- Dövlət orqanlarında və ya məhkəmə orqanlarında müştərinin hüquq və mənafelərinin müdafiə olunması üçün müştərinin vəkillə təmin olunması.

Право недвижимости и строительства
- Предоставление юридических консультаций по заключению и оформлению всех видов договоров о недвижимости (аренда, купля-продажа, распределение акций, субаренда, безвозмездное пользование и т.д.), подготовка договоров, юридическая экспертиза готовых договоров и, при необходимости, юридическое сопровождение клиента;
- Выявление рисков после юридической экспертизы договора при ипотеке недвижимости, юридическое сопровождение клиента в соответствующих органах;
- Разрешение споров, связанных с жилищными отношениями, неприкосновенностью жилья, правами собственника жилой площади и других граждан, проживающих на принадлежащей ему территории, а также споров, возникающих из этих отношений;
- Консультирование нерезидентов и иностранных юридических лиц, желающих приобрести недвижимость на территории Азербайджанской Республики, юридическое сопровождение клиентов при совершении операций;
- Подготовка необходимых договоров, документов и т.д. строительных компаний, юридическая экспертиза готовых документов;
- Подготовка необходимых документов для строительных компаний для получения специальных разрешений, предусмотренных законодательством, юридическое сопровождение клиента в соответствующих органах;
- Предоставление клиенту адвоката для защиты прав и интересов клиента в государственных органах или судах.